ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

Wykonuje jednocześnie węzeł, za pomocą którego kiełbasa jest zamknięta, i nakłada pętlę, aby ją zawiesić. Nadaje się do wiązania zarówno naturalnych, jak i sztucznych osłonek, pustych lub wypełnionych, o różnych średnicach.
Bez klipsów aluminiowych, tylko ze sznurkiem. 

Oferta produkcji przemysłowej z ręcznie wykonaną prezentacją produktu.

Cechy:

  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • Sterowany elektrycznie przez pojedynczy silnik o bardzo niskim zużyciu; działa bez sprężonego powietrza, co nie wiąże się z hałasem ani możliwymi dodatkowymi kosztami, takimi jak instalacja, sprężarka itp. Jego elementy są przyjazne dla użytkownika i łatwe do czyszczenia.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto: 145 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 17.5 litra/cykl


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.