ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

Szybka maszyna do zamykania kiełbas w zarówno naturalnych jak i sztucznych osłonkach, siatkach i torbach, pełnych bądź pustych, za pomocą dwóch aluminiowych klipsów.

Szczególnie przydatny do zamykania wszelkiego rodzaju sieci.Wystarczy nacisnąć obie dźwignie startowe i bez wypuszczania produktu z rąk, automatycznie ściska osłonkę, zamyka dwa klipsy i odcina między nimi.

Cechy:

  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • W pełni pneumatyczne działanie.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto: 32 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 5.7 litra/cykl


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.