ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

NUDO AUTOMÁTICA- maszyna wykonująca osłonki

Począwszy od szpuli ze sztuczną osłoną, NUDO AUTOMÁTICA automatycznie wykonuje plisowanie, wiązanie, cięcie w wybranym rozmiarze. Pod koniec procesu pozostawia produkty zawieszone na pętli. 

Jest dostarczany z podwójnym licznikiem; licznik całkowity i nastawnik, który wyłącza się automatycznie po przetworzeniu wybranej ilości osłonek. Bez aluminiowego klipsa, tylko ze sznurkiem. Oferujemy przemysłowa produkcję osłonek, które prezentują się jak wykonane ręcznie. 

Sterowany komputerowo; dostosowuje się do szerokiej gamy produktów Państwa firmy, po prostu zmieniając różne wybrane sekwencje.

Cechy:

  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • Elektropneumatyczny mechanizm działania sterowany komputerem PLC.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto: 430 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 25 litrów/cykl


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.