ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

Pakuje próżniowo każdy produkt wprowadzony do plastikowej torby i zamyka go wewnątrz komory aluminiowym klipsem.

Dzięki samemu wprowadzeniu produktu w pozycji pionowej do wnętrza komory, HELVAC DA wykonuje cały proces pakowania próżniowego, obcinania i przycinania nadmiaru materiału opakowania.

W pełni innowacyjny system drzwi wahadłowych o działaniu ciągłym pozwala na umieszczenie nowego produktu, podczas gdy poprzedni jest pakowany próżniowo, w celu automatycznego wycofania gotowego produktu i wprowadzenia nowego.

Cechy:

  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • W pełni pneumatyczne działanie.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto (bez pompy próżniowej): 288 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 24 litry/cykl


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.