ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

Automatyczna maszyna klipsująca wysokiej jakości, podłączona do nadziewarki, odpowiednia do wszystkich rodzajów osłonek (osłonka naturalna, kolagenowa, włóknista lub plastikowa) za pomocą dwóch aluminiowych klipsów H-2700 (na pasku lub szpuli). Do kalibru 100 mm z plastikową osłonką. 

Może produkować pojedyncze kiełbaski, sznurek kiełbas (2 lub więcej sztuk, z pętelką na końcu lub bez) , kiełbasy okrągłe (obie końcówki połączone sznurkiem). Programowalny z ekranu HMI.

Nasz wyjątkowy system centrowania klipsa drastycznie zmniejsza napięcie osłonki, zapobiegając pęknięciu obudowy i zamykając klips na osi produktu. 

Komputer PLC umożliwia ustawienie kilku parametrów i opcji w celu optymalizacji produkcji i dostosowania procesu do każdego rodzaju produktu i obudowy.

Hamulec pneumatyczny może modyfikować wywierany nacisk podczas napełniania i obcinania, dzięki czemu klipsow K5-100 jest jeszcze bardziej uniwersalna.

Cechy:

  • Szybka (bardzo wydajna), ergonomiczna, bezpieczna, cicha i przyjazna dla użytkownika.
  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • Elektropneumatyczny mechanizm działania sterowany komputerem PLC.
  • Pneumatyczny hamulec.
  • Automatyczny nóż.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto: 150 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 13 litrów/cykl
Zużycie prądu: 100W
Napięcie: 50Hz 230V / 60Hz 275V


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.