ul. Chłopickiego 11/13, 04-314 Warszawa

Wysokowydajna automatyczna maszyna do zamykania kiełbas w naturalnych osłonkach za pomocą dwóch aluminiowych klipsów, podłączona do nadziewarki. Zamyka szeroką gamę kiełbas i osłonek o średnicy do około 60 mm, w zależności od rodzaju produktu. Sterowany komputerowo; dostosowuje się do szerokiej gamy produktów, zmieniając tylko wybrane sekwencje.

Cechy:

  • Solidna konstrukcja i komponenty ze stali nierdzewnej specjalnie poddane obróbce w celu wytrzymania niekorzystnych warunków, w których zwykle pracują maszyny.
  • Elektropneumatyczny mechanizm działania sterowany komputerem PLC.
  • Minimalna konserwacja.
  • Nasza firma dostarcza smar ALB-591 w aerozolu i puszce, który spełnia wszystkie wymagania UE i USA dotyczące jego zastosowania w przemyśle spożywczym.

Zgodnie z naszymi standardami, to urządzenie i elementy są chronione naszymi własnymi patentami. W ceu ulepszenia urządzenia zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

Dane techniczne:

Waga netto: 98 kg
Ciśnienie pneumatyczne: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: 7.2 litra/cykl
Zużycie prądu: 150W
Napięcie: 50Hz 230V / 60Hz 275V


Broszura

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.